شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی حسابدار کمک

خدمات حسابداری

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی حسابدار کمک  انجمن های تخصصی حسابداری و حسابرسی ایران

 

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی حسابدار کمک  با بهره گیری از نیروهای مجرب و با سابقه،تمامی امور مربوط به حسابداری مرتبط با انواع شرکت ها ( سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود، تعاونی و …. )، موسسات ، کارخانجات و … را بر عهده گرفته و بدین منظور امکان اعزام حسابدار،مدیر و مشاور مالی، به صورت پاره وقت و تمام وقت به مراکز نامبرده مقدور می باشد. از جمله مواردی که در زمینه خدمات حسابداری توسط شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی حسابدار کمک ارائه خواهد شد عبارتند از: تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده، تنظیم دفاتر قانونی ، ثبت اسناد و تهیه صورت های مالی از روی اسناد ناقص، ارائه ی گزارش های محاسباتی و مالی، طراحی کدینگ، ترجمه و تبدیل صورت های مالی ( انگلیسی- فارسی ) و تالار حسابداری.

 

خدمات حسابرسی

یکی دیگر از خدمات شرکت حسابدار کمک ، ارائه ی خدمات حسابرسی می باشد که در دو زمینه ی داخلی و مالی صورت می پذیرد. در این پروسه به صورت اختصاصی به بررسی و ارزیابی درصد کارآمد بودن انواع منابع درون سازمانی پرداخته می شود و هدف نهایی افزایش دادن میزان کارایی و استفاده ی بهینه از امکانات در درون آن سازمان می باشد که در نهایت از دیدگاه اقتصادی موجب کاهش ریسک در نحوه ی عملکرد و عملیات آن شرکت، سازمان یا موسسه می گردد.

محصولات آموزشی حسابداری

پکیج های آموزش تصویری (ویدیویی) حسابداری و آموزش های آنلاین حسابداری و حسابرسی

خدمات حسابداری و حسابرسی

انجام خدمات حسابداری بصورت سنتی و مکانیزه و خدمات حسابرسی صورتهای مالی و حسابرسی داخلی

امور مالی و مالیاتی

انجام خدمات مالیاتی از جمله تنظیم اظهارنامه ها، لایحه نویسی و دفاع مالیاتی، تشکیل و رسیدگی پرونده مالیاتی

آموزش حسابداری و حسابرسی

دوره های تخصصی عملی و کاربردی حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار با ارائه گواهینامه بین المللی


نرم افزار های مالی و حسابداری

تولید، استقرار، آموزش،پشتیبانی
نرم افزارهای تخصصی مالی و اداری


استخدام وکارآموزی

استخدام، کارورزی، کارآموزی حسابدار و حسابرس

ثبت برند و شرکت

ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت موسسه، ثبت علائم تجاری و ثبت تغییرات

CFO - مدیر ارشد مالی

مدیر ارشد مالی، ارائه دهنده خدمات فوق تخصصی امور مالی و کنترلی منابع

شرکت حسابداری در تهران واطراف

شرکت و موسسه خدمات حسابداری و حسابرسی در تهران و شهرها و شهرستان های اطراف تهران

info@onlinehesabdar.com

برخی اقداماتی که در حال حاضر بیشتر در حیطه کاری ما از سمت شرکت حسابدار کمک انجام میشود.

دفاع مالیاتی

اداره مالیات با توجه به سوابق، مستندات، گزارشات دریافتی و مشاهدات خود مبلغی را به عنوان مالیات یکساله یک مؤدی تعیین می‌کند . در همین رابطه چنانچه مدارک مذکور دارای نواقصی بوده و یا مؤدی قادر به تشریح دقیق شرایط کسب و کارش نباشد، طبیعیست که ملزم به پرداخت بهایی بیشتر از مبلغ درست و منصفانه مالیاتش می‌شود .

اینجاست که «حسابدار کمک» وارد عمل شده و با گردآوری مدارک، ارائه دفاعیه‌‌های فنی و پیگیری به کاهش‌چشمگیر مالیات کمک می‌کند.

مشاور مالیاتی

زمانی که بیمار می‌شویم به یک پزشک مراجعه کرده و برای تعمیر خودرویمان نزد یک مکانیک می‌رویم! پرواضح است که در هنگام بروز چنین مشکلاتی، مراجعه به فردی اشتباه نه تنها موجب از بین رفتن دردسرهای مذکور نمی‌شود، بلکه ممکن است به وخیم‌تر شدن شرایط نیز بیانجامد.

با توجه به این توضیحات لازم است تا در مواقعی هم که قدم در راهی با ریسک‌های مالی گذاشته یا در پی کسب سودی بیشتر هستیم با متخصصین این حوزه مشورت کنیم! 

گزارش حسابرسی

گاهی در صورت‌های مالی یک مجموعه امکان بروز اشتباه یا وجود تقلب وجود دارد.

از آنجایی که سپردن بررسی مجدد این اسناد به همان حسابداران همیشگی موجب تکرار اشتباه یا سوء استفاده می‌شود، به حسابدار بی‌طرف و خبره‌ای نیاز داریم تا صــــورت‌های مذکور را بازبینی کرده و مشــــاهدات خود را در قالب یــــکی از گزارش‌های حــــسابرسی مشروط، مردود، مستقل یا مقبول به مدیران ارشد سازمان یا مرجعی که خواهان این مدارک است ارائه دهد. 

تراکنش های مشکوک بانکی

بسیاری از تراکنش‌های بانکی با وجود مبالغ قابل توجهی که دارند در اظهارنامه‌های مالیاتی ذکر نمی‌شوند، به همین دلیل اداره مربوطه نیز با حساسیت زیادی آن‌ها را پیگیری کرده و در پی اخذ مالیات آن می‌رود .

در چنین شرایطی وظیفه یک تیم حسابداری کارآزموده در وهله اول دفاع، ارائه مدارکی دال بر رسمی بودن تراکنش‌های مذکور و مبرا کردن آن از اخذ مالیات بوده و در ثانی چنانچه جریمه‌ای به آن تعلق گیرد، تعدیل و از بین بردن این جرائم می‌باشد  .

اظهارنامه مالیاتی

مالیات شخصیت‌های حقیقی و حقوقی از دو روش کلی محاسبه می‌شود:

  • تسلیم اظهارنامه توسط مؤدی
  • علی الرأس شدن توسط ممیز

در روش اول که در صورت سپردن امور به دستان «تراز ارقام آرین» توسط ما انجام می‌پذیرد، کارنامه مالی کارفرمایان ( اعم از مجموع درآمدها و هزینه‌ها و همچنین  ریز گزارش آن‌ها ) تنظیم شده، به اداره مربوطه عرضه می‌شود و در صورت نداشتن مطالبی غیرواقع، مالیات از روی آن محاسبه می‌شود .

حذف جرائم

جریمه‌های مالیاتی ماحصل عدم پرداخت مبالغ تعیین شده برای مؤدی از سوی اداره مالیات می‌باشد؛ حال اینکه بند و تبصره‌های فراوانی وجود دارد که در صورت پرداخت و صفر شدن این بدهی، جریمه‌های مورد نظر نیز از بین می‌روند. بدیهیست که این مؤدی در صورت تمایل یا توانایی پرداخت وجه مورد نظر این کار را پیش‌تر انجام می‌داد، فلذا نقش یک کارگروه تخصصی مانند «تراز ارقام آرین» جمع‌آوری مدارک، دفاع و پیگیری مستمر پرونده به منظور به حداقل رساند یا حذف این جرائم می‌باشد .

تحریر دفاتر

شاید بتوان دفترنویسی را یکی از اولین مهارت‌هایی دانست که یک حسابدار می‌آموزد. در این فن پرکاربرد، همه رویدادهای مالی یک مجموعه پس از ثبت در اسناد حسابداریشان به این دفترها وارد شده و به شرح تبادلاتی که در یک روز صورت گرفته است می‌پردازد.

اگرچه نگارش دفاتر روزنامه و کل در ظاهر امر دشواری نیست، اما قوانین سختگیرانه اداره مالیات در نحوه پر کردن آن سبب شده است تا مؤدیان مختلف ریسک انجام آن را نپذیرفته و کار را به حسابداران با تجربه بسپارند.

گزارشهای فصلی

مطابق بند ۱۶۹ قانون‌های مالیاتی کشور، همه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی بند «الف» و «ب» ماده ۹۵ ملزم به ارائه گزارشی از عملکرد ۹۰ روزه خود در هر فصل می‌باشند که در آن همه هزینه‌ و درآمدهای کسب و کار مورد نظر ذکر شده است .

از آنجایی که این گزارشات در پایان هر سال با اظهارنامه مؤدی مقایسه می‌شود، وجود مغایرت در آن‌ها می‌تواند بمثابه فریب اداره مالیات بوده و پیامدهای بدی را در پی داشته باشد، لذا تدوین درست آن بسیار مهم است !

ارتباط ما

آدرس: نارمک, تقاطع مدنی و گلبرگ, ساختمان البرز, پلاک ۱۳۲۵, طبقه ۳, واحد ۱۳

تلفن تماس: 74 16 69 77 -021

همراه: ۰۹۱۲۰۲۹۳۸۶۳

ایمیل: info@onlinehesabdar.com

دسترسی سریع

اخبار

بخشنامه ها

ثبت درخواست

فرم ها

مقالات

تماس با حسابدار کمک