ارزش افزوده, مالیاتی, مقالات

مفاصا حساب ارزش افزوده

مفاصا حساب ارزش افزوده

مفاصا حساب ارزش افزوده

مفاصا حساب مالیاتی به معنی دریافت برگه تصفیه بدهی مالیاتی است. مودبان بعد از ارائه صورتحساب‌های سود و زیان، مدارک و اظهارنامه مالیاتی خود به اداره دارایی می‌کنند و با بررسی های صورت گرفته صورتحسابی را مبنی بر میزان بدهی مالیاتی دریافت می‌کنند و این بدهی را تصفیه می کنند می توانند برای دریافت تصفیه حساب خود یا همان مفاصا حساب مالیاتی اقدام نمایند.

مفاصا حساب در موضوع ارزش افزوده برای یک مجموعه گزارش بدهی و یا عدم بدهی میباشد. در خصوص مفاصا حساب مالیاتی مربوط به پرونده مالیاتی مجموعه بایستی عنوان نماید که یک فرایند 2تا3 ماهه میباشد که اول باید مجموعه ، به حوزه مالیاتی مربوطه درخواست دهد و پس از آن ممیز مالیاتی مجموعه ، پرونده مالیاتی را از اولین روز تاسیس تا آخرین سالی که اظهارنامه مالیاتی به وسیله ایشان رسیدگی گردیده است بررسی نماید. در این مرحله برای مجموعه یا اعلام بدهی میشود و یا عدم بدهی و در صورتی که مجموعه به اعلام بدهی اعتراض کند بایستی تمامی قبوض پرداختی خود را به همراه اسناد و مدارک به ممیز مالیاتی جهت رفع مغایرت ارائه نماید.

 

آنلاین حسابدار حسابدار کمک ارائه دهنده خدمات اظهارنامه مالیاتی ، پلمپ دفاتر قانونی ، حسابداری ، قانون کار ، بیمه و… میباشد همچنین این مجموعه در ارائه خدمات مشاوره تلفنی حسابداری و دیگر خدمات مالیاتی فعالیت دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس های ثابت تهران 9092305726 و تلفن ثابت شهرستان 9099071209 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *