بخشنامه های مالیاتی, جرائم مالیاتی, حسابداری مالیاتی, مالیاتی, مقالات

مشاوره مالیاتی چیست ؟

مشاوره مالیاتی چیست ؟

مشاوره مالیاتی چیست ؟

مشاوره مالیاتی ، یکی از از عناوین نماینده مالیاتی یا حسابدار رسمی گواهی شناخته شده و یک متخصص حسابداری میباشد که از یک کد مالیاتی پیچیده تشکیل شده است و از این دانش برای یاری رساندن به مالیات دهندگان جهت کاهش بار مالیاتی خود استفاده میگردد. تفاوتهای مختلفی بین طبقات مشاورین مالیاتی وجود دارد ، حتی هر حرفه مالیاتی میتواند به مصرف کنندگان کمک برساند تا مالیات خود را درک کنند.

توانایی یک مشاوره مالی و مالیاتی

یک مشاوره مالی و مالیاتی بایستی از تجربه و اطلاعات حقوقی کافی برخوردار بوده تا بتواند مطالبات سازمان را به سرانجام برساند . روابط عمومی بالا میتواند یکی دیگر از توانایی های مشاوره مالی باشد و برای شروع مذاکره با مشتریان جدید بسیار مورد اهمیت میباشد. زمانی که یک شخص به عنوان مشاوره مالی وارد یک واحد تجاری میشود باید بتواند به صاحبان آن واحد ، نحوه آغاز یک فعالیت در زمینه مالی را نشان دهد و به آنها راه کارهایی بدهد که در فعالیت تجاری خود دچار ضرر و زیان نشوند و جلوگیری از زیان از منظر حقوقی بسیار اهمیت دارد.

یک مشاوره مالی ، طریقه ی انجام یک بازاریابی را متناسب با نیاز مجموعه ، به کارفرمایان آن ارائه مینمایند و گاهی مدیران مجموعه به نوعی بازاریابی و تبلیغات روی می آورند که مناسب با روال مجموعه نمیباشد به همین سبب هدایت مسیر این بازاریابی از جمله توانایی های یک مشاوره مالی مناسب میباشد و میتواند این موضوع را در زمینه حقوقی پیگیری نمود.

 

آنلاین حسابدار حسابدار کمک ارائه دهنده خدمات اظهارنامه مالیاتی ، پلمپ دفاتر قانونی ، حسابداری ، قانون کار ، بیمه و… میباشد همچنین این مجموعه در ارائه خدمات مشاوره تلفنی حسابداری و دیگر خدمات مالیاتی فعالیت دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس های ثابت تهران 9092305726 و تلفن ثابت شهرستان 9099071209 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *