بیمه, مقالات

لیست بیمه

onlinehesabdar-sazmane-tamin-ejtemai

لیست بیمه

لیست هزینه بیمه پرداختی را میتوان به صورت اینترنتی ارسال نمود.

جهت سهولت در ارسال لیست هزینه بیمه دیگر نیازی به مراجعه حضوری نمیباشد و این امکان فراهم شده که از روش اینترنتی به راحتی میتوان لیست بیمه را پرداخت نمود.
جهت ارسال حق بیمه ، مدیر مجموعه ابتدا به شعب سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برای یکبار مراجعه نماید و نام کاربری و رمز عبور را دریافت نمایند و با داشتن نام کاربری و رمز عبور بایستی به سامانه یکپارچه تامین اجتماعی به نشانی https://samt.tamin.ir مراجعه نمایند. بعد از ورود به این سایت در قسمت نام کاربری و رمز عبور اطلاعات درخواستی را وارد نموده ، نام کاربری کد ملی شما خواهد بود.
در زمان وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور زبان صفحه روی زبان انگلیسی بوده و کلید کپس لوک را خاموش نمایید.بعد از ورود نام کاربری و رمز عبور با انتخاب گزینه ( ورود ) وارد صفحه اصلی شده و در این صفحه روی منوی (عملیات لیست بیمه) کلیک و گزینه بارگذاری را انتخاب نمایید.
پس از کلیک بر روی گزینه ( بارگذاری ) پنجره ای باز میشود که در آن نام کارگاه ، کد کارگاه و شعبه تامین اجتماعی خود را مشاهده مینمایید که باید این گزینه ها تکمیل گردد و در قسمت پایین روی گزینه browse کلیک نموده و از آیکن باز شده آدرس فایل لیست کارگاه و لیست بیمه شدگان را وارد و سپس گزینه بارگذاری را انتخاب نمایید. این فایل هم قبلا بایستی به وسیله list disk تهیه شده باشد.
در مرحله بعد اطلاعات درج شده نمایش داده شده و در صورت تایید کافی است روی گزینه ارسال به شعبه کلیک نمایید و بعد از آن کلیک پنجره ای با این مضمون که ( آیا از ارسال لیست به شعبه اطمینان دارید ؟ ) نمایش داده و شما گزینه بله را کلیک مینمایید.
در مرحله بعدی تقاضا کننده باید روی گزینه تایید نهایی کلیک نموده تا درخواست با موفقیت انجام گردد. بعد از اتمام مراحل میتوانید با کلیک روی اطلاعات بیمه شده جزئیات آن را مشاهده نمایید. پس از تکمیل و فرایند ثبت نام ، سند چاپی روی صفحه نمایش ظاهر شده و میتوان این سند را به طور فایل pdf ذخیره سازی نمود و یا از آن پرینت گرفت تا در صورت هرگونه مشکلی از طریق این سند پیگیر مشکل باشند.

 

آنلاین حسابدار حسابدار کمک ارائه دهنده خدمات اظهارنامه مالیاتی ، پلمپ دفاتر قانونی ، حسابداری ، قانون کار ، بیمه و… میباشد همچنین این مجموعه در ارائه خدمات مشاوره تلفنی حسابداری و دیگر خدمات مالیاتی فعالیت دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس های ثابت تهران 9092305726 و تلفن ثابت شهرستان 9099071209 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *