خدمات حسابداری، مالیاتی، مالی، مشاوره و آموزش

خدمات ارائه شده توسط حسابدار کمک

خدماتی که حسابدار کمک به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات حسابداری، مشاوره حسابداری

حسابداری یک هنر است

شرکت حسابداری حسابدارکمک خرسند و شاکر است که با پشتوانه کارشناسان حرفه ای و با تجربه خود می تواند بر اساس رفع نیاز های مشتریان در خصوص ارائه به موقع گزارشات حسابداری بر مبنای استاندارد های حسابداری به کارفرمایان گرامی بر مبنای صداقت، مشتری مداری، اعتماد متقابل و تعهد اخلاقی عمل نماید.

مالیاتی

مالیات یک باید است

شرکت حسابداری حسابدارکمک با پشتوانه کارشناسان حرفه ای و با تجربه خود می تواند شما را در تمامی زمینه های مالیاتی از جمله اخذ گواهینامه ارزش افزوده, تشکیل پرونده ارزش افزوده, پیش ثبت نام و ثبت نام ارزش افزوده, سندرسی و اصلاح و بستن حساب ها طبق استاندارد ها و ضوابط قانونی, تهیه گزارشات مالیاتی حسب نیاز سازمان, پیگیری پرونده های مالیاتی در مراحل دادخواهی تا اخذ مفاصاحساب, جمع آوری مستندات موردنیاز جهت حضور در هیاتهای حل اختلاف مالیاتی و دفاع براساس مورد قانونی, اعتراض و تعدیل مالیات عملکرد و ارزش افزوده, تنظیم تخصصی لوایح دفاعیه و کاهش جرائم مالیاتی در چهارچوب قانون, ثبت نام و اخذ کد اقتصادی و تشکیل پرونده و تعیین حوزه مالیاتی, تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی طبق بخشنامه ها و اصول و آیین نامه های جدید ماده 196, پلمپ و تحریر دفاتر قانونی طبق آیین نامه ماده 95, تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد و ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی 97، اظهارنامه مالیات، اظهارنامه ارزش افزوده، اظهارنامه انحلال، اظهارنامه گمرک، یاری نماید.

اداری

از صفر تا صد دفتر شما

پیگیری امور اداری پرسنل مطابق با قانون و در نهایت دقت در همه ی شرکت ها، فروشگاه ها، سازمان ها، کارخانه ها و ... از اهمیت بالایی برخودار است. شرکت حسابداری حسابدارکمک با استفاده از کارشناسان خبره و کهنه کار می تواند به کلیه امور اداری شرکت ها رسیدگی نماید.

 

سایر خدمات

آنچه برای شروع یک مجموعه اداری نیاز است

شرکت حسابداری حسابدارکمک با پشتوانه کارشناسان با تجربه و حرفه ای خود می تواند شما را در زمینه هایی مانند نصب و پیاده سازی سانترال, نصب دوربین مدار بسته و سیستم ایمنی شرکت, طراحی تراکت و کارت های تبلیغاتی, ثبت شعبه و نمایندگی خارجی, ثبت اختراع, ثبت طرح صنعتی و مالکیت معنوی, طراحی و ثبت لوگو و برند, اخذ کارت بازرگانی, ثبت انواع تغییرات شرکت ها و موسسات, ثبت تاسیس انواع شرکت ها و موسسات تجاری و غیر تجاری و ثبت شرکت در مناطق آزاد, طراحی و راه اندازی و اجرا وب سایت یاری نماید.

0

Your Cart