خدمات حسابداری، مالیاتی، مالی، مشاوره و آموزش

خدمات ارائه شده توسط حسابدار کمک

خدماتی که حسابدار کمک به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات حسابداری،مشاوره حسابداری

حسابداری یک هنر است

خدمات حسابداری،مشاوره حسابداری

خدمات حسابداری،مشاوره حسابداری شرکت حسابداری حسابدارکمک خرسند و شاکر است که با پشتوانه کارشناسان حرفه ای و با تجربه خود می تواند بر اساس رفع نیاز های مشتریان در خصوص ارائه به موقع گزارشات حسابداری بر مبنای استاندارد های حسابداری به کارفرمایان گرامی بر مبنای صداقت، مشتری مداری، اعتماد متقابل و تعهد اخلاقی عمل نماید.

این شرکت مفتخر است چنانچه علاوه بر مشاوره و خدمات حسابداری میتواند در خصوص مسائل حسابداری و حسابرسی با تشکیل عقد قرارداد شما را در امور حسابداری یاری نماید. شرکت آنلاین حسابدار به شما حسابداران عزیز این اطمینان را میدهد که با داشتن کارشناسان با تجربه در زمینه حسابداری و حسابرسی با بهترین کیفیت و بهترین پاسخ به سوالات شما ، کسب و کار خود را گسترش داده تا بتوانید درآمد خود را رونق دهید. شرکت حسابدار کمک ارائه دهنده خدماتی همچون اصلاح حسابهای مالی ، صورتهای مالی ، اعزام حسابدار ، انجام انبار گردانی ، انجام کار به صورت پروژه ای ، انجام کدینگ حسابها و... می باشد.

خدمات مالیاتی،مشاوره مالیاتی

مالیات یک باید است

خدمات مالیاتی،مشاوره مالیاتی

خدمات مالیاتی،مشاوره مالیاتی ، شرکت حسابداری حسابدارکمک با پشتوانه کارشناسان حرفه ای و با تجربه خود می تواند شما را در تمامی زمینه های مالیاتی از جمله اخذ گواهینامه ارزش افزوده, تشکیل پرونده ارزش افزوده, پیش ثبت نام و ثبت نام ارزش افزوده, سندرسی و اصلاح و بستن حساب ها طبق استاندارد ها و ضوابط قانونی, تهیه گزارشات مالیاتی حسب نیاز سازمان, پیگیری پرونده های مالیاتی در مراحل دادخواهی تا اخذ مفاصاحساب, جمع آوری مستندات موردنیاز جهت حضور در هیاتهای حل اختلاف مالیاتی یاری میکند

همچنین این شرکت خدماتی از قبیل دفاع براساس مورد قانونی, اعتراض و تعدیل مالیات عملکرد و ارزش افزوده, تنظیم تخصصی لوایح دفاعیه و کاهش جرائم مالیاتی در چهارچوب قانون, ثبت نام و اخذ کد اقتصادی و تشکیل پرونده و تعیین حوزه مالیاتی, تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی طبق بخشنامه ها و اصول و آیین نامه های جدید ماده 196, پلمپ و تحریر دفاتر قانونی طبق آیین نامه ماده 95, تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد و ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی 97، اظهارنامه مالیات، اظهارنامه ارزش افزوده، اظهارنامه انحلال، اظهارنامه گمرک، یاری نماید.

شرکت آنلاین حسابدار با داشتن کادری با تجربه و خبره در زمینه خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی و... با بهترین کیفیت و بهترین پاسخ به سوالات ، شما را راهنمایی می نماید.

خدمات اداری ، مشاوره اداری

از صفر تا صد دفتر شما

خدمات اداری ، مشاوره اداری

شرکت حسابدار کمک ارائه دهنده خدمات اداری و پرسنلی از قبیل ارائه مالیات بر حقوق ، اخذ تسویه حساب پرسنلی ، مشاوره اداری ، مشاوره حسابداری ، مشاوره حسابرسی و... میباشد که شمار را برای کسب و کار بهتر و مفیدتر راهنمایی نموده و باعث رونق اقتصادی برای شما می گردد

این شرکت با داشتن کادر و کارشناسان مجرب و خبره شما را در امور اداری ، حسابداری ، مالیاتی ، اظهارنامه مالیاتی ، ارزش افزوده ، بیمه تامین اجتماعی ، مالیات بر حقوق ، امور حسابرسی و همچنین مشاوره در خصوص موارد فوق یاری می نماید و جهت بهبود امور شرکت شما و اصلاح موارد اداری ، حسابداری و مالیاتی حاضر به انجام فعالیت های پروژه ای و حضوری در محل کسب و کار شما می باشد.

سایر خدمات حسابدارکمک

آنچه برای شروع یک مجموعه اداری نیاز است

سایر خدمات حسابدارکمک

سایر خدمات حسابدارکمک شرکت حسابداری حسابدارکمک با پشتوانه کارشناسان با تجربه و حرفه ای خود می تواند شما را در زمینه هایی مانند نصب و پیاده سازی سانترال, نصب دوربین مدار بسته و سیستم ایمنی شرکت, طراحی تراکت و کارت های تبلیغاتی, ثبت شعبه و نمایندگی خارجی, ثبت اختراع, ثبت طرح صنعتی و مالکیت معنوی, طراحی و ثبت لوگو و برند, اخذ کارت بازرگانی, ثبت انواع تغییرات شرکت ها و موسسات, ثبت تاسیس انواع شرکت ها و موسسات تجاری و غیر تجاری و ثبت شرکت در مناطق آزاد, طراحی و راه اندازی و اجرا وب سایت یاری نماید.

شرکت آنلاین حسابدار به شما این اطمینان را میدهد که با داشتن کارشناسان با تجربه و خبره در زمینه مالیاتی ، حسابداری ، اداری ، بیمه ای ، اظهارنامه ،پلمپ دفاتر ، تحریر دفاتر و... با بهترین کیفیت و بهترین پاسخ به سوالات ، شما را راهنمایی می نماید و باعث رونق اقتصادی برای شما می گردد.

0

Your Cart