راهنمای تیکتینگ سوال کننده

سوال کننده گرامی، حسابدار کمک در راستای تسریع در امر پاسخگویی تمامی مراحل ارسال سوال تا دریافت پاسخ را به صورت خودکار و اتوماتیک طراحی کرده است تا در سریع ترین حالت ممکن شما کاربر گرامی به مقصود خود برسید.

پرسش سوال

برای پرسیدن سوال شما در ابتدا نیاز به ثبت نام خواهید داشت. برای ثبت نام از این لینک استفاده نمایید. پس از ثبت نام برای فعال سازی حساب کاربری خود کد شش رقمی به صورت خودکار به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد که پس از وارد کردن این کد حساب کاربری شما فعال شده و به صفحه پرسش سوال راهنمایی می شوید.

نحوه پرداخت

برای پاسخ به سوالات شما نیاز به پرداخت برای هر سوال خواهید داشت. این پرداخت ها به دو صورت انجام پذیر می باشد:

  • از اعتبار داخلی خود
  • از درگاه اینترنتی بانک ملت

* پیشنهاد حسابدارکمک شارژ اعتبار و می باشد. زیرا تراکنش ها سریعتر و آسان تر خواهد بود

ارسال سوال

لازم به ذکر است که مراحل گفته شده در ادامه خودکار انجام می شود و دانستن هدف از ارائه مراحل آشنایی با روند پرسش و پاسخ می باشد. در ابتدا برای پرسیدن سوال زمینه سوال خود را انتخاب کنید تا با این کار سوال شما به کارشناس متخصص در آن زمینه ارسال شود. سپس با وارد کردن عنوانی گویا و متن سوال و در صورت نیاز آپلود فایل خود سوال خود را بپرسید. پس از پرسیدن سوال، سوال در حساب شما ذخیره خواهد شد و روش های پرداخت برای شما ارائه می شود. پس از موفقیت در پرداخت به روش های گفته شده، شما به صفحه ی انتظار جهت ارسال به تمامی کارشناسان هدایت خواهید شد. پس از اتمام ارسال سوال به تمامی کارشناسان حوزه فعالیت مربوطه به صفحه چت (پرسش و پاسخ) هدایت می شوید. این آخرین صفحه روند پرسش شما می باشد. سوال شما در 10 دقیقه توسط کارشناسان زبده و مجرب پاسخ داده خواهد شد.

* گویا بودن عنوان به کارشناسان کمک می کند تا سوال شما را دقیق تر بررسی کرده و شما سریعتر به کارشناس مربوطه ارجاع داده شوید.

* از نوشتن متن سوال طولانی خودداری نمایید. سوال را تا جای امکان دقیق بپرسید.

پاسخ به سوال

سوال شما پس از ارسال به کارشناسان؛ توسط یکی از آن ها پاسخ داده خواهد شد. از این سو جهت اطلاع رسانی هر چه بهتر لطفا امکان ارسال نوتیفیکیشن (اطلاع) برای گوشی و یا کامپیوتر خود فعال نمایید تا نیاز به ماندن در صفحه و یا باز نگه داشتن مرورگر خود نداشته باشید و خبر پاسخ و پیگیری را به صورت خودکار بر روی گوشی و یا کامپیوترتان دریافت نمایید.

* لازم به ذکر است برای استفاده بهینه از حسابدار کمک از مرورگر های مطرح، مدرن و امن گوگل کروم و فایرفاکس استفاده نمایید.