شرکت مهندسی بهسان

شرکت مهندسی بهسان

کمپانی مهندسی بهسان فعالیت خود را در سال 2007 میلادی ( 1386 هجری شمسی ) در زمینه خدمات مشاوره و سرمایه گذاری فنی و مهندسی تاسیس نموده است. گروه توسعه مهندسی بهسان با وجود 9 شرکت زیر مجموعه مورد تایید وزارت راه و شهرسازی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که خدماتی مانند طراحی و اجرای ساختمان های لوکس و مدرن ، طراحی پروژه های خاص و بلند مرتبه ، مطالعات فنی و اقتصادی پروژه های صنعتی تجاری و اداری ، انجام خدمات ژئوتکنیک و همچنین سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در صنعت ساختمان فعالیت مینماید.
شرکت بهسان با تیم های مهندسی مجرب و پرانرژی ، طراحان خوشفکر و خلاق با استفاده از بهترین تکنولوژی و نرم افزارهای فنی و مهندسی ، راهی هموار را جهت رفع نیاز کارفرمایان محترم فراهم نموده است.
در پایان قابل ذکر است که این کمپانی انجام بیش از 2,000,000 متر مربع طراحی در زمینه های ساختمانی از جمله : مجتمع های تفریحی ، گردشگری ، هتل ها ، بیمارستان ، سالن های ورزشی ، سوله های صنعتی ، مرکز تجاری و اداری ، ساختمان های مسکونی در سرتاسر میهن عزیزمان ایران ، بهترین گواهی توانمندی و مشتریمداری گروه توسعه مهندسی بهسان میباشد.